Bezpieczeństwo

Fenige używa zaawansowanych systemów, które chronią Twoje pieniądze

Każda transakcja potwierdzona kodem 3DS lub CVC2/CVV2


Transakcje w serwisie Fenige są zabezpieczone w taki sam sposób jak inne transakcje kartami płatniczymi w Internecie. Zgodnie z regułami płatności w urządzeniach mobilnych i w Internecie, każdorazowa transakcja jest potwierdzana przez posiadacza karty poprzez wpisanie kodu CVC2/CVV2.

Użytkownicy, których karty zabezpieczone są dodatkowym kodem 3DS dodatkowo podają kod autoryzacyjny, który otrzymają z banku (najczęściej w formie sms).

Zgodność z regulacjami PCI DSS


System Fenige działa zgodnie z wymogami organizacji Mastercard i VISA oraz standardami Payment Card Industry Data Security Standards. Wszystkie dane przechowywane w systemie zabezpieczone są specjalnymi certyfikatami i procedurami bezpieczeństwa. Wykorzystujemy najlepsze praktyki bezpieczeństwa transakcji elektronicznych, a zaufało nam już kilkudziesięciu partnerów i tysiące klientów.

Rejestracja


Rejestracja w portfelu Wallet Masterpass pozwala na uniknięcie wprowadzania danych karty przy każdej transakcji i dodatkowo zwiększa poziom bezpieczeństwa.

Dzięki rejestracji otrzymasz:

  • większe limity transakcyjne (możliwość częstszego korzystania z naszych usług i dokonywania transferów na większe kwoty)
  • możliwość posługiwania się tylko numerem telefonu (bez konieczności każdorazowego wpisywania numeru karty płatniczej)
  • możliwość korzystania z innych niż Fenige usług systemu Masterpass

Połączenia zabezpieczone przy pomocy certyfikatu SSL


Fenige w trosce o bezpieczeństwo przesyłanych danych wykorzystuje połączenia szyfrowane (HTTPS). Certyfikat SSL gwarantuje bezpieczeństwo zachowania poufności danych i całej komunikacji pomiędzy użytkownikiem a serwerem. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy jest adres zaczynający się od „https://” oraz widoczna obok adresu ikona kłódki. Witryna Fenige jest dostępna tylko za pośrednictwem bezpiecznego połączenia szyfrowanego HTTPS.